نحوه رزرو هتل از سایت booking

رزرو آنلاین هتل های خارجی (Hotel Booking)

رزرو آنلاین هتل های خارجی (Hotel Booking) ، ایرانی ها سالانه به مکان توریستی زیادی مسافرت می کنند، برای اینکه سفر خوبی در پیش داشته باشند باید قبل از مسافرت محل اقامت خودشان را مشخص کنند. در حال حاضر همه هتل ها را می توان به وسیله رزرو هتل آنلاین برای اقامت انتخاب کرد.

هر مسافری با در دست داشتن یک کارت اعتباری معتبر ارزی مثل ویزا یا مستر کارت قادر خواهد بود همه پرداخت های خود را انجام دهد. اما در این بین چون بیشتر مسافران از نحوه کارکرد کارت های ارزی بی اطلاع هستند، آژانس های مسافرتی و شرکت های مربوطه برای انجام پرداخت هزینه های مربوط به رزرو هتل، مبالغ زیادی را از آنها مطالبه می کنند. در حالی که با کمی شناخت و آشنایی با نرخ های رزرو هتل به وسیله سایت هتل و یا سایت های معتبر بوکینگ هتل (Hotel Booking) می توانند جلوی پرداخت های اضافی و بی مورد را بگیرند و انتخاب ارزان تری داشته باشند. از سایت های معتبر پرداخت رزرو هتل در دنیا می توان به سایت های زیر اشاره کرد.

 

https://www.booking.com/
http://www.agoda.com/
https://www.expedia.com/
http://www.cheapoair.com/

نحوه پرداخت هزینه رزرو هتل خارجی

برای رزرو هتل خارجی دو راه اصلی وجود دارد که در زیر به صورت خلاصه بیان می کنیم.

 

پرداخت موقع رزرو هتل

شما می توانید در همان زمانی که اقدام به رزرو هتل می کنید با کمک کارت های ارزی ویزا یا مستر کارت ها هزینه های لازم رزرو هتل را بپردازید. در خیلی از زمان ها به خاطر پرداخت نقدی، تخفیف های خوبی هم داده می شود.

پرداخت موقع حضور در هتل

در برخی از سایت ها، رزرو هتل به شیوه پرداخت بعدی انجام می شود به این صورت که شما می توانید هتل موردنظرتان را رزرو کنید و تسویه حساب را به زمان حضور در هتل موکول کنید. فقط نکته ای که در این روش وجود دارد آن است که احتمال دارد در زمان رزرو هتل به این روش (Pay Later) برای اینکه مطمئن شوند که رد حساب شما پولی وجود دارد، مبلغ کمی تقریبا 10 دلار توسط هتل برداشته شود یا احتمال دارد هزینه رزرو یک شب از حساب شما برداشته شود، که این مبلغ در زمان تسویه حساب در هتل به شما برگردانده می شود. در روش Pay Later، با حضور مسافر در هتل، پرداخت به وسیله کارت های اعتباری مستر/ویزا و یا پرداخت نقدی انجام می شود.

شما می توانيد هتل دلخواه خارجی خود را از طريق آنلاين و با دو روش پرداختی تسويه در زمان رزرو هتل و تسويه در زمان حضور در هتل انجام دهيد

رزرو آنلاین هتل های خارجی

این شیوه پرداختی، شیوه ای مطمئن است به خصوص برای افرادی که از بابت گرفتن زمان سفارت و مصاحبه، لازم است واچر هتل به سفارت تحویل داده شود بهترین گزینه می باشد. اگر شما نتوانید برای مسافرت ویزا نیز بگیرید رزرو هتل برای شما زیاد هم آب نمی خورد.

نکته: در برخی از سایت های رزرو هتل از مسافر می خواهند که در موقع حضور در هتل خود شخص رزروکننده هتل، حضور داشته باشد و یا کارتی که به اسم یکی از مسافرها است به متصدی هتل تحویل داده شود که برای برطرف کردن این مسئله بهتر است به جای پرداخت از طریق آسان کارت، یک کارت اعتباری ویزا/ مستر از شرکت مسافرتی بخرید و با آن هزینه های رزرو هتل را پرداخت کنید.

برای مطمئن شدن از رزرو هتل، توصیه می کنیم که با هتل و یا سایت رزراسیون هتل در ارتباط باشید و قبل از رزرو اطلاعات کافی درباره آن سایت رزرو کننده به دست بیاورید تا جلوی سوءاستفاده های محتمل را بگیرید.

رزرو آنلاین هتل های خارجی (Hotel Booking) و رزرو هتل از سایت های خارجی مانند bookibg و نحوه رزرو را از این سایت در اینجا ببینید همچنین میتوانید به صورت آنلاین تمامی پروازهای داخلی و خارجی و همچنین بلیط قطار را در flyfly رزرو کنید.

رزرو آنلاین هتل های خارجی (Hotel Booking)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *