دسته: خرید و رزرو آنلاین بلیط قطار به همراه صدور بلیط اینترنتی

خرید و رزرو آنلاین بلیط قطار به همراه صدور بلیط اینترنتی

خرید و رزرو آنلاین بلیط قطار به همراه صدور بلیط اینترنتی قطار رجا و سفیر را با ما تجربه کنید. امنیت و آسایش برای هر کسی تعریف متفاوتی دارد، البته در این میان این مفهوم ها استانداردهایی ثابتی را نیز دارند که باید به آنها توجه کرد. مسافران زیادی هستند که سفر با قطار را امن تر و آسایش بخش تر می دانند و علاوه بر آن، قیمت بلیط قطار نیز در انتخاب این وسیله برای سفر آنها بی تاثیر نیست.

قیمت بلیط قطار

قیمت بلیط قطار برای سفرهایی که مسیر آنها طولانی است، اقتصادی ترین گزینه مسافرتی است. البته از طرفی آسایش و امنیتی هم که در این مسیرها با قطار وجود دارد، می تواند تجربه یک سفر دلنشین را بیشتر کند. به هر حال قطار مسافرهای ثابت و مخصوص خودش را دارد. سفر خانوادگی با قطار می تواند تبدیل به یکی از خاطره انگیزترین سفرها برای همه مسافرهای آن سفر شود و یک خاطره ناب را در ذهن همه همقطاری ها تداعی کند.

خرید بلیط قطار

علت دیگر لذت بخش بودن سفر با قطار، در روحیه ماجراجویانه مسافرهایی است که قصد سفر با قطار را دارند. برای رسیدن به همه این موارد، خرید بلیط قطار به آسان ترین روش نیز خیلی موثر است، اگر کسانی که قصد سفر با قطار را دارند بتوانند بلیط قطار خودشان را در کمترین زمان و با بهترین شیوه خریداری کنند دیگر نگرانی از بایت سفرشان نخواهند داشت و می توانند با خیال آسوده کوله بار سفرشان را ببندند و آماده مسافرت شوند.

بهترین روش خرید بلیط قطار

ما این نگرانی شما را برطرف کرده ایم و بهترین روش خرید بلیط قطار را برای تان تدارک دیده ایم، تا شما به راحتی بتوانید بلیط قطار خودتان را در کمترین زمان ممکن بخرید و آماده مسافرت شوید. خرید اینترنتی و آنلاین بلیط قطار آسان ترین و مطمئن ترین راه برای خرید بلیط قطار برای شماست. اولا نیازی به مراجعه حضوری شما به آژانس های مسافرتی خرید بلیط نیست و دوم اینکه زمانی از شما گرفته نمی شود و شما در حالی که در منزل و یا شرکت، در حال بستن چمدان خودتان هستید، می توانید بلیط قطار خود را نیز از طریق اینترنت تهیه کنید و مهمتر از همه اینکه حق انتخاب شما در خرید بلیط قطار دلخواهتان بالا می رود.

بلیط اینترنتی قطار رجا و سفیر

خرید و رزرو آنلاین بلیط قطار به همراه صدور بلیط اینترنتی قطار رجا و سفیر را با ما تجربه کنید. امنیت و آسایش برای هر کسی تعریف متفاوتی دارد، ما سعی کرده این با ایجاد بهترین و ساده ترین روش های خرید بلیط اینترنتی آسایش و رفاه را برای مسافران و گردشگران داخلی و خارجی فراهم آوریم.

راهنمای خرید بلیط قطار

برای بسیاری از افراد سفر با قطار به صرفه ترین، ایمن ترین و دسترس پذیرترین شیوه مسافرتی است. در کشورهای اروپایی خیلی از سفرهای درون شهری یا درون قاره ای با کمک این وسیله نقلیه عمومی انجام می شود. به همین خاطر صنعت ریلی کشورهای اروپایی به شدت پیشرفته و دارای امکانات روز دنیاست تا همه مسافرانی که قصد سفر با قطار را دارند در طول سفر خود نهایت لذت را ببرند.

در ایران هم هر چند شبکه ریلی قدیمی است ولی افراد زیادی به مسافرت با قطار رغبت دارند و سالانه مسافران زیادی بین شهرهای کشور نقل و انتقال می یابد. برای همین نحوه تهیه و خرید بلیط قطار یکی از مهمترین کارها برای سفر آنهاست. در ادامه به سامانه خرید آنلاین بلیط قطار بیشتر می پردازیم و نحوه خرید اینترنتی بلیط قطار را شرح می دهیم تا شما به راحتی بتوانید بلیط قطار خود را از طریق اینترنت خریداری کنید.

سايت فروش بليط قطار رجا

سایت اینترنتی شرکت حمل و نقل ریلی راه آهن جمهوری اسلامی ایران (رجاء) برای خرید آنلاین بیلط قطار راه اندازی شده است. در تصویر بالا می توانید نمایی از صفحه اول این سامانه را ببینید.

اولین کاری که باید برای خرید بلیط قطار بکنید این است که در سایت رجا ثبت نام کنید. برای اینکار وارد صفحه موردنظر شوید و گزینه ثبت نام و شرایط موافقت با ثبت نام را مطالعه فرمایید.

ثبت نام و شرايط خريد بليط قطار

مرحله اول ثبت نام- موافقت با شرایط

بعد از تایید کردن فرم شرایط و مقررات ثبت نام وارد مرحله ثبت نام می شوید که در فرمی مشخصات شما را می خواهد که باید آن را پر کنید.

ثبت نام در سامانه

مرحله دوم ثبت نام – فرم

در موقع کامل کردن فرم مشخصات، ایمیلی برای شما ارسال می شود که حاوی نام کاربری و تایید مشخصات شماست. باید به ایمیل خودتان مراجعه کنید و دکمه تایید را بزنید و با نام کاربری و رمزی که داده اید وارد سایت شوید.

تاييد ايميل ثبت نام

هنگامی که با نام کاربری و رمز خودتان وارد سامانه خرید آنلاین بلیط قطار شدید، مدت 30 دقیقه فرصت دارید تا بلیط قطار دلخواه خودتان را در سامانه ثبت کنید. مدت زمان در سمت چپ صفحه به شما نمایش داده می شود.

ورود به سامانه خريد آنلاين بليط قطار

بعد از وارد شدن به سامانه ، فرم جستجو بلیط قطار بر اساس گزینه های مبدا و مقصد، رفت یا رفت و برگشت، نوع و جنسیت مسافر، کوپه دربست و تعداد اشخاصی که قصد سفر دارند برای شما نمایش داده می شود.

فرم جستجوي قطارها

نکته هایی که باید در جستجوی بلیط قطار رعایت کنید

– اگر جنسیت مسافران همراه شما مختلف است، گزینه عادی را انتخاب کنید و اگر فقط در کوپه جنسیت یکسانی همراه شماست، یکی از دو گزنیه «ویژه برادران» یا «ویژه خواهران» را انتخاب نمایید.

– برای انتخاب کوپه دربست باید تعداد افراد را با سن آنها داخل کنید و بعد کوپه دربست را تیک بزنید تا هزینه دربست کوپه برای شما لحاظ شود.

بعد از انتخاب دکمه جستجو، نتیجه های خواسته شما نشان داده می شود و شما می توانید قطار دلخواه خودتان را با زمان موردنظرتان انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در هر یک از بخش های رفت و برگشت فقط می توانید یک گزینه را انتخاب نمایید.

انتخاب قطار دلخواه

در نتیجه های ظاهر شده موردهایی مثل : عنوان واگن، نوع، تهویه، صوت و تصویر، ظرفیت کوپه، تاریخ و زمان حرکت، قیمت و موجودی بلیط معین شده است.

بعد از انتخاب قطار دلخواه تان در مسیر رفت یا رفت و برگشت، به صفحه وارد کردن اسامی اشخاص همراه شما و مشخص کردن بانکی که قرار است با آن عملیات بانکی را انجام دهید ظاهر می شود.

وارد کردن اطلاعات مسافران و انتخاب بانک براي پرداخت هزينه بليط قطار

در این قسمت باید هم نوع تابعیت، تاریخ تولد و شماره کد ملی مسافران همراه خود را وارد کنید تا سامانه برای تک تک آنها بلیط تخصیص داده شود. در پایان بلیط های صادر شده، بانک موردنظر خودتان را انتخاب کنید تا هزینه بلیط ها را پرداخت نمایید.

بعد از پرداخت آنلاین هزینه خرید بلیط قطار، بلیط ها بای شما نمایش داده می شود که می توانید به وسیله دکمه چاپ از آنها پرینت بگیرید، تا موقع سفر پیش شما باشند و هنگام سوار شدن به قطار به متصدیان کنترل بلیط قطار نشان دهید.

همچنین می توانید بلیط ها را در کامپیوتر یا لپ تاپ یا موبایل تان ذخیره کنید تا در زمانی دیگر از آنها پرینت بگیرید.

امید داریم در خرید اینترنتی بلیط قطار کمک تان کرده باشیم. فلای فلای سفر خوبی را برای شما آرزومند است.

سفری خاطره انگیز با قطار 0

سفری خاطره انگیز با قطار

سفری خاطره انگیز با قطار ، کسانی که اهل سیر و سیاحت هستند سفر با قطار را یکی از امن ترین سفرها می دانند. البته این نوع از مسافرت سختی های خاص خودش را...

کدام نوع قطار بهتر است؟ 0

کدام نوع قطار بهتر است؟

کدام نوع قطار بهتر است؟ هر کسی که با قطار مسافرت کرده است تایید می کند که مسافرت با قطار یک حس خوب به آدم می دهد و همه به نوعی از این سفر...